Objevte nejlepší cyklistické trasy ve Valencii

Láďa
28. 5. 2023

Objevte nejlepší cyklistické trasy ve Valencii

Už znáte nejlepší cyklistické trasy ve Valencii ? Toto je ideální čas čelit novým výzvám a dobrodružstvím a jako sportovní fanoušci je kolo jedním z našich oblíbených společníků. 

Kolo je dokonalým doplňkem pro milovníky caravaningu. Možnost ujet s obytným vozem stovky kilometrů vám dává možnost objevovat ty nejneuvěřitelnější a nejpřekvapivější trasy. 

Dnes jsme na Luxe Caravaning chtěli upozornit na nejlepší trasy ve Valencii. Její trasy, stezky a převýšení jsou výzvou pro milovníky cyklistiky, troufnete si je objevit?

Pokud jste začátečník, trasa „La magia de la Dehesa“ vás ještě více přivede k cyklistice. 

Tato trasa má vzdálenost 48 km, kladné stoupání 0 m a dobu trvání 2 a půl hodiny. 

Trasa začíná ve městě Valencie v oblasti City of Arts and Sciences a vede přes Pinedo, El Saler a přes přírodní park Albufera, dokud nedosáhne El Palmar. Na této trase si budete moci vychutnat neuvěřitelnou krajinu, jako jsou rozšíření rýže nebo pláže. 

Když dorazíte do El Palmar, vstoupíte do přírodního parku Dehesa, zalesněné oblasti, která je ideální pro odpočinek po prohlídce. Kromě toho si v El Palmar můžete pochutnat i na středomořské kuchyni a načerpat energii pro návrat do Valencie. 

cyklistické stezky ve valencii

Se střední úrovní najdeme cestu "Por el Camp del Túria". 

Tato trasa má délku 88 km, kladné stoupání 100 m a dobu trvání 3 hodiny a 45 minut. 

Trasa začíná ve městě Valencie a prochází obcemi Bétera, Marines, Casinos, Llíria a Alboraia. Vydat se touto cestou v tomto ročním období je ideální, protože cestou budete moci ocenit krajinu valencijského sadu a stromy plné pomerančů a mandarinek. 

Další výhodou této trasy je, že vede po velmi tichých a bezpečných cestách, které vám umožní užít si trasu ještě více. 

 

Pro nejodvážnější a milovníky cyklistiky představujeme trasu "Mezi dvěma horami"

S trasou 118 km, délkou 4 a půl hodiny a pozitivním stoupáním 1 376 je tato trasa ideální pro ty, kteří chtějí na kole zdolávat nové výzvy. 

Trasa „Entre dos sierras“ prochází osmi městy v provincii Valencie, jako jsou Olocau a Segorbe, a protíná pohoří Sierra Calderona. V polovině cesty narazíte na působivou vyhlídku Pico del Águila s velmi vysokým stoupáním a výzvou pro nejhouževnatější. 

Díky výšce stezky si můžete vychutnat privilegované výhledy, orámované lesy a Středozemním mořem. 

A na závěr dne není lepšího potěšení, než si dát drink a odpočinout si ve svém obytném voze.. Dokážete si představit lepší plán, než jsou tyto cyklistické trasy ve Valencii ?

Sdílet článek

Podobné články

jcr_content
ŠPANĚLSKÝ REALITNÍ VÝHLED NA ROK 2023
29. 4. 2023
ŠPANĚLSKÝ REALITNÍ VÝHLED NA ROK 2023  V loňském roce jsme předpovídali silný trh s růstem cen mezi 3 a 6 procenty. Byli jsme na mí...
272210851_7283190705031887_724310616923413755_n
Vysvětlení zdravotního pojištění a systému zdravotní péče Španělska
3. 4. 2023
Vysvětlení zdravotního pojištění a systému zdravotní péče Španělska Španělské veřejné zdravotnictví patří mezi nejlepší na světě a je většinou bezp...