Apartmán na pláži v Denia
199 000 €
Ložnice: 2
Koupelny: 1
Užitná plocha: 71 m²
Referenční číslo: P-151

Popis nemovitosti

Krásný byt pár kroků od písečné pláže  v Denia 71 m² s krytou terasou.

Byt má 2 dvoulůžkové pokoje, 1 koupelnu a 1 toaletu pro hosty, plně vybavenou otevřenou kuchyň a obývací pokoj s jídelnou. Krytá terasa se zasklením pro zimní měsíce (12 m²) a další terasou před vchodovými dveřmi s orientací na západ (obě terasy s výhledem na moře). Východní orientace.

Rozsáhlá komunitní zahrada s bazénem. Včetně parkovacího místa.

Byt se prodává kompletně zařízený a vybavený připravený k nastěhování. Ideální jako trvalé bydlení, rekreaci nebo jako investiční nemovitost.

Základní informace

Rok výstavby: 1997
Energetická náročnost: D
Užitná plocha: 71 m²
Patro: 1.
 s výtahem
Prodává se zařízené
Otevřená kuchyň
Pěší vzdálenost od moře
Roční daň: 500 €
Komunitní poplatky: 100 €

Vybavení

Komunitní bazén
Komunitní parkování
Soukromé parkování
Terasa
Balkón

Sdílet inzerát

Fotografie

O lokalitě Denia
Pobřežní město Denia je krásné město v provincii Alicante patřící do regionu Marina Alta , má asi 45 000 obyvatel. Nachází se pouhých 110 km od letiště v Alicante a asi 95 km od města Valencie, hlavního města Valencijského společenství a jeho letiště.
Město Denia lemuje více než 15 km pobřeží s plážemi s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Je oblíbenou turistickou destinací.

Toto město dýchá historií v každém svém koutě. Ať už v okouzlující rybářské čtvrti Baix la Mar s malými náměstíčky, úzkými uličkami a barevnými domy, nebo ve čtvrti Les Roques, kde je radost se ztratit v její síti uliček a nízkých domů.

Nad městem se tyčí historický hrad Denia islámského původu, který později sloužil jako pevnost pro piráty.

Denia je považována za město s nejvíce festivaly ve Španělsku, zejména pak v letní sezóně, kdy si můžete užít největší počet festivalů a tradic, jako jsou Fallas, Maurové a křesťané, noc San Juan nebo tradiční „ Bous a la Mar “ jsou některé ze slavností, které si nemůžete nechat ujít, pokud se shodují s datem vaší cesty.

Za zmínku také určitě stojí fantastický skalní masiv Montgó, který ve výšce 750 m nad mořem dominuje celému pobřeží a na svých svazích ukrývá města Denia a Javea .
Je to krásné místo, kde se můžete vydat na pěší túry a procházky různých úrovní obtížnosti po různých trasách, dokud nedojdete na vrchol. Z vrcholu hory si můžete vychutnat nádherný výhled, který nikoho nenechá lhostejným . Chráněná oblast o rozloze 250 hektarů ve výšce 150 m, která je součástí konce hory Montgó, která končí náhlým pádem do moře.

Pláže

Jsou opravdovým rájem slunce a písku, který díky příjemnému klimatu každoročně láká tisíce turistů, aby si ho užili od jara do pozdního podzimu. Jeho pobřeží nám nabízí 12 pláží, některé s jemným pískem, ale také jiné s více panenskými kameny a skalami.
Pokud se vydáme na jih, najdeme oblast Las Rotas s krásnými písečnými plážemi Marineta Cassiana, El Trampolí, Punta Negra, La Cala nebo Arenetes.
Vydáme -li se na sever, v oblasti Las Marines najdeme velké písčiny Les Marines, Les Bovetes, L’Almadrava, Punta del Raset nebo les Deveses .
Milovníci potápění v této oblasti najdou svůj malý ráj, protože pár kilometrů od města Denia najdeme fantastickou mořskou rezervaci Cabo de San Antonio. Rezervace má vysokou biologickou a environmentální hodnotu, má velké množství mořských druhů a také velké posidoniové louky považované za plíce moře. Návštěvníci budou moci podnikat výlety lodí z různých blízkých přístavů, aby si užili jeho pobřeží, a budou mít také možnost sjednat si potápěčské výlety s mnoha společnostmi věnujícími se tomuto sportu v Denia nebo Javea.
Denia je perfektní místo pro dovolenou na slunci a na pláži , kde najdete mnoho dalších aktivit pro všechny věkové kategorie a chutě, kulturu, přírodu, sport…
v tomto fantastickém městě na vás čeká tisíc možností.

Potřebujete pomoct s výběrem? Jsme připraveni vám poradit.