Vila na prodej v Moraira
950 000 €
Ložnice: 7
Koupelny: 5
Užitná plocha: 343 m²
Referenční číslo: HD2SABA

Popis nemovitosti

 

Vila se sedmi ložnicemi na prodej s výhledem na moře v Moraira na pobřeží Costa Blanca v Alicante.

Vila se nachází 2 km od centra a pláží Morairy. Vila postavená v roce 2016 se nachází v oblasti La Sabatera a byla postavena na pozemku o výměře 1 046 m2 s 343 m2 rozloženými do 3 podlaží spojených vnitřním schodištěm.

První patro rozděleno na halu, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň, prádelnu, dva dvoulůžkové pokoje s vestavěnými skříněmi, rodinnou koupelnu, z tohoto patra vstup na venkovní krytou a nekrytou terasu 8 x 4 vyhřívaného a solného bazénu.

Horní patro, přístupné po vnitřním schodišti se schodišťovým výtahem, dvě ložnice, hlavní apartmá se šatnou, vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou, další ložnice aktuálně využívaná jako pracovna s vlastní koupelnou.

Přízemí je přístupné vnitřním schodištěm a skládá se ze samostatného bytu se 3 ložnicemi s vestavěnými skříněmi, obývacím pokojem s plně vybavenou kuchyní, 2 koupelnami a klimatizací. Venku: terasa, garáž, příjezdová cesta, přední, boční a zadní zahrada.

Venku: Jednoduše upravené zahrady se štěrkovými plochami a umělou trávou. Parkování pro jedno auto.

Vila má klimatizaci a stropní ventilátory, systém vyčištěné vody a filtry, uzavřený televizní okruh a optiku.

 

Moraira, mezi Benissou a Javeou, je malá rybářská vesnice a nachází se severně od Costa Blanca. Moraira nezapomněla na své kořeny, i když se v posledních letech rozrostla, jednu z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží Costa Blanca nezasáhly výškové budovy.

Moraira je jedním z nejexkluzivnějších a nejpříjemnějších míst, kde si můžete koupit svůj domov na pobřeží Costa Blanca.

Má veškeré kouzlo rybářské vesnice zasazené mezi hory a vinice.

Křišťálově čisté vody pláží a zátok Morairy jsou z jemného písku a skal, kde se můžete bezpečně a příjemně koupat, můžete se potápět, rybařit, pádlovat, plachtit, na pláži El Portet, pláž L'Ampolla, Les Platgetes, Cala Cap Blanc, Cala Andragó, Cala Portitxol, Cala Llebeig. Moraira žije se svým mořem po celý rok.

kompletní právní servis , vše od A po Z . Fantastická poloha dobrá investice

Základní informace

Rok výstavby: 2016
Energetická náročnost: B
Užitná plocha: 343 m²
Plocha pozemku: 1046 m²
Prodává se zařízené
Otevřená kuchyň
Výhled na moře

Vybavení

Soukromý bazén
Soukromé parkování
Terasa
Balkón
Solárium
Gril
Skladovací místnost
Prádelna

Sdílet inzerát

Fotografie

O lokalitě Moraira

Moraira se nachází mezi městy Benissa a Jávea. Je to malá rybářská vesnička zasazená mezi hory a vinice, která leží na severu pobřeží Costa Blanca. Moraira se v posledních letech rozrostla a stala se jedním z nejoblíbenějších a nejpříjemnějších míst pro koupi domu na pobřeží Costa Blanca, není však zasažena výškovými budovami, proto si stále zachovává své kouzlo a tradiční ráz španělské vesnice.

Moraira žije po celý rok svým mořem, její nádherné pláže s blankytně modrou vodou jsou z jemného písku a kamení. Koupání je zde bezpečné a příjemné. Jsou zde skvělé podmínky pro potápění, rybaření, surfování nebo plachtění. Nejoblíbenější pláže jsou El Portet, De L’Ampolla, Les Platgetes, Cala Cap Blanc, Cala Andragó, Cala Portitxol, Cala LLebeig.

 

Potřebujete pomoct s výběrem? Jsme připraveni vám poradit.