Městky historický byt
345 000 €
Ložnice: 3
Koupelny: 2
Užitná plocha: 200 m²
Referenční číslo: LL941

Popis nemovitosti

Pokud si chcete koupit byt v centru Denia, je to vaše.

Prostorný a prostorný byt v prvním patře historické budovy nacházející se v jedné z emblematických ulic Denia a v centru, vedle městského trhu, Calle Campos a velmi blízko přístavu.

S vysokými stropy je přístupný po schodišti, které vede do ulice a skládá se ze vstupu, velkého obývacího pokoje s krbem a několika balkony orientovanými na jihovýchod a spoustou slunce, 3 ložnice, z nichž jedna je přístupná přes dvůr, kuchyně s obývací pokoj s jídelnou, 2 koupelny a WC a otevřený dvůr. S mnoha možnostmi, různými výškami a spoustou kouzla je tento byt na prodej v centru Denia ideální k bydlení po celý rok nebo jako investice.

Budova je 2 podlaží, s místním pod a sousedem nahoře, schodiště je soukromé pro obě podlaží. Spousta světla, spousta slunce, soukromí, výhled na Montgó a pěší vzdálenost do všech míst to dělá zvláštní.

Pokud hledáte domov s historií... zavolejte nám

Základní informace

Rok výstavby: 1905
Energetická náročnost: E
Užitná plocha: 200 m²
Patro: 1.
Prodává se zařízené
Samostatná kuchyň
Pěší vzdálenost od moře

Vybavení

Terasa
Balkón
Solárium
Skladovací místnost

Sdílet inzerát

Fotografie

O lokalitě Denia
Pobřežní město Denia je krásné město v provincii Alicante patřící do regionu Marina Alta , má asi 45 000 obyvatel. Nachází se pouhých 110 km od letiště v Alicante a asi 95 km od města Valencie, hlavního města Valencijského společenství a jeho letiště.
Město Denia lemuje více než 15 km pobřeží s plážemi s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Je oblíbenou turistickou destinací.

Toto město dýchá historií v každém svém koutě. Ať už v okouzlující rybářské čtvrti Baix la Mar s malými náměstíčky, úzkými uličkami a barevnými domy, nebo ve čtvrti Les Roques, kde je radost se ztratit v její síti uliček a nízkých domů.

Nad městem se tyčí historický hrad Denia islámského původu, který později sloužil jako pevnost pro piráty.

Denia je považována za město s nejvíce festivaly ve Španělsku, zejména pak v letní sezóně, kdy si můžete užít největší počet festivalů a tradic, jako jsou Fallas, Maurové a křesťané, noc San Juan nebo tradiční „ Bous a la Mar “ jsou některé ze slavností, které si nemůžete nechat ujít, pokud se shodují s datem vaší cesty.

Za zmínku také určitě stojí fantastický skalní masiv Montgó, který ve výšce 750 m nad mořem dominuje celému pobřeží a na svých svazích ukrývá města Denia a Javea .
Je to krásné místo, kde se můžete vydat na pěší túry a procházky různých úrovní obtížnosti po různých trasách, dokud nedojdete na vrchol. Z vrcholu hory si můžete vychutnat nádherný výhled, který nikoho nenechá lhostejným . Chráněná oblast o rozloze 250 hektarů ve výšce 150 m, která je součástí konce hory Montgó, která končí náhlým pádem do moře.

Pláže

Jsou opravdovým rájem slunce a písku, který díky příjemnému klimatu každoročně láká tisíce turistů, aby si ho užili od jara do pozdního podzimu. Jeho pobřeží nám nabízí 12 pláží, některé s jemným pískem, ale také jiné s více panenskými kameny a skalami.
Pokud se vydáme na jih, najdeme oblast Las Rotas s krásnými písečnými plážemi Marineta Cassiana, El Trampolí, Punta Negra, La Cala nebo Arenetes.
Vydáme -li se na sever, v oblasti Las Marines najdeme velké písčiny Les Marines, Les Bovetes, L’Almadrava, Punta del Raset nebo les Deveses .
Milovníci potápění v této oblasti najdou svůj malý ráj, protože pár kilometrů od města Denia najdeme fantastickou mořskou rezervaci Cabo de San Antonio. Rezervace má vysokou biologickou a environmentální hodnotu, má velké množství mořských druhů a také velké posidoniové louky považované za plíce moře. Návštěvníci budou moci podnikat výlety lodí z různých blízkých přístavů, aby si užili jeho pobřeží, a budou mít také možnost sjednat si potápěčské výlety s mnoha společnostmi věnujícími se tomuto sportu v Denia nebo Javea.
Denia je perfektní místo pro dovolenou na slunci a na pláži , kde najdete mnoho dalších aktivit pro všechny věkové kategorie a chutě, kulturu, přírodu, sport…
v tomto fantastickém městě na vás čeká tisíc možností.

Potřebujete pomoct s výběrem? Jsme připraveni vám poradit.