apartmány Benissa
264 000 €
Ložnice: 2
Koupelny: 2
Užitná plocha: 81 m²
Referenční číslo: WA-3035

Popis nemovitosti

Apartmány v letovisku na prodej v Benissa.

Více jednotek na prodej v tomto jedinečném letovisku v regionu.

Výběr z 1 ložnice, 1 koupelnové jednotky od 81 m2 a 215 000 EUR a 2 ložnice, 1 koupelnové jednotky od 89 m2 a 264 000 EUR. Všechny apartmány mají samozřejmě otevřený obývací pokoj/jídelnu a kuchyň a také vlastní terasu.

Komplex je postaven ve velmi vysokém standardu se zvukotěsnými podlahami a stěnami, přístupem výtahem, nejmodernějším bezpečnostním a poplašným systémem a 24hodinovou recepcí.

Volitelné parkovací stání (zkontrolujte ceny) a nábytek dle kvality. 

Je to výborná investice na bydlení nebo pronajímání.

Základní informace

Rok výstavby: 2007
Energetická náročnost: C
Užitná plocha: 81 m²
Patro: 1.
Prodává se zařízené
Otevřená kuchyň

Vybavení

Komunitní bazén
Komunitní parkování
Soukromé parkování
Terasa

Sdílet inzerát

Fotografie

O lokalitě Benissa

Benissa je malé historické městečko na půli cesty mezi Ondarou a Calpe. Nachází se jen pár kilometrů od pobřeží, které je plné útesů s malými zátokami a písečnými či kamenitými plážemi. Jsou zde ideální místa k potápění, rybaření nebo plachtění. Jedním z nejoblíbenějších míst je pláž La Fustera, která nabízí celou řadu služeb a míst pro různé hry a sportovní vyžití.

Okolí Benissy je pokryto terasovitými vinicemi, ovocnými háji, borovicovými porosty a horami. Obec je dokonale propojena s ostatními městy na pobřeží prostřednictvím státní silnice N-332 a dálnicí AP-7.

V průběhu roku se zde konají tradiční slavnosti, trhy a kulturní události, které jsou ideální příležitostí k ochutnání místních gastronomických specialit.

Potřebujete pomoct s výběrem? Jsme připraveni vám poradit.