Apartmán na pláži
212 000 €
Ložnice: 2
Koupelny: 2
Užitná plocha: 70 m²
Referenční číslo: WN-2117

Popis nemovitosti

Představujeme tento funkční a praktický apartmán 200 metrů od moře a 3 km od centra města, obklopený všemi službami (obchody, autobusová zastávka, restaurace atd.).

Byt se nachází v krásné a velmi dobře udržované urbanizaci s velkými zahradami a bazénem, ​​4 km od pláže Las Marinas de Denia, považované za jednu z nejlepších pláží v Dianeses.

Je rozdělen na dvě dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi, dvě koupelny, vybavenou kuchyň, malou prádelnu a prostorný obývací pokoj se vstupem na velkou terasu cca 15 metrů.

Je ve druhém patře s výtahem, prodává se kompletně zařízený a má dvě parkovací stání (jedno podzemní a jedno venkovní) a funkční komoru

V bytě je také klimatizace teplo/studeno potrubí.

Základní informace

Rok výstavby: 2006
Energetická náročnost: D
Užitná plocha: 70 m²
Plocha pozemku: 70 m²
Prodává se částečně zařízené
Samostatná kuchyň
Pěší vzdálenost od moře

Vybavení

Komunitní bazén
Soukromé parkování
Terasa
Balkón
Skladovací místnost
Prádelna

Sdílet inzerát

Fotografie

O lokalitě Denia
Pobřežní město Denia je krásné město v provincii Alicante patřící do regionu Marina Alta , má asi 45 000 obyvatel. Nachází se pouhých 110 km od letiště v Alicante a asi 95 km od města Valencie, hlavního města Valencijského společenství a jeho letiště.
Město Denia lemuje více než 15 km pobřeží s plážemi s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Je oblíbenou turistickou destinací.

Toto město dýchá historií v každém svém koutě. Ať už v okouzlující rybářské čtvrti Baix la Mar s malými náměstíčky, úzkými uličkami a barevnými domy, nebo ve čtvrti Les Roques, kde je radost se ztratit v její síti uliček a nízkých domů.

Nad městem se tyčí historický hrad Denia islámského původu, který později sloužil jako pevnost pro piráty.

Denia je považována za město s nejvíce festivaly ve Španělsku, zejména pak v letní sezóně, kdy si můžete užít největší počet festivalů a tradic, jako jsou Fallas, Maurové a křesťané, noc San Juan nebo tradiční „ Bous a la Mar “ jsou některé ze slavností, které si nemůžete nechat ujít, pokud se shodují s datem vaší cesty.

Za zmínku také určitě stojí fantastický skalní masiv Montgó, který ve výšce 750 m nad mořem dominuje celému pobřeží a na svých svazích ukrývá města Denia a Javea .
Je to krásné místo, kde se můžete vydat na pěší túry a procházky různých úrovní obtížnosti po různých trasách, dokud nedojdete na vrchol. Z vrcholu hory si můžete vychutnat nádherný výhled, který nikoho nenechá lhostejným . Chráněná oblast o rozloze 250 hektarů ve výšce 150 m, která je součástí konce hory Montgó, která končí náhlým pádem do moře.

Pláže

Jsou opravdovým rájem slunce a písku, který díky příjemnému klimatu každoročně láká tisíce turistů, aby si ho užili od jara do pozdního podzimu. Jeho pobřeží nám nabízí 12 pláží, některé s jemným pískem, ale také jiné s více panenskými kameny a skalami.
Pokud se vydáme na jih, najdeme oblast Las Rotas s krásnými písečnými plážemi Marineta Cassiana, El Trampolí, Punta Negra, La Cala nebo Arenetes.
Vydáme -li se na sever, v oblasti Las Marines najdeme velké písčiny Les Marines, Les Bovetes, L’Almadrava, Punta del Raset nebo les Deveses .
Milovníci potápění v této oblasti najdou svůj malý ráj, protože pár kilometrů od města Denia najdeme fantastickou mořskou rezervaci Cabo de San Antonio. Rezervace má vysokou biologickou a environmentální hodnotu, má velké množství mořských druhů a také velké posidoniové louky považované za plíce moře. Návštěvníci budou moci podnikat výlety lodí z různých blízkých přístavů, aby si užili jeho pobřeží, a budou mít také možnost sjednat si potápěčské výlety s mnoha společnostmi věnujícími se tomuto sportu v Denia nebo Javea.
Denia je perfektní místo pro dovolenou na slunci a na pláži , kde najdete mnoho dalších aktivit pro všechny věkové kategorie a chutě, kulturu, přírodu, sport…
v tomto fantastickém městě na vás čeká tisíc možností.

Potřebujete pomoct s výběrem? Jsme připraveni vám poradit.